![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEDncXIHUYXg8RV6RwNYQrRwKev7tQvTzeW5VjNL2GhIY8y5rhHwYNEjKMpCQ2H7XfWxWiKKH3H2Cs48HbiDhe7yxe5Pg9IABwlpyIfMsCGqRSunjpQn4gggAWwfeAGC-SfXrNOBx9ubqE/s16000/86-Melrose-Avenue_header-720x405-1.jpg)
Ενας πρώην πεζοναύτης που πάσχει από μετατραυματικό στρες εισβάλλει σε μια γκαλερί στο Λος Άντζελες, κρατάει όμηρους τους επισκέπτες και τους αναγκάζει να έρθουν αντιμέτωποι με τη θνητότητά τους.
Στις 5 Αυγούστου πρόκειται να κυκλοφορήσει το φιλμ 86 Melrose Avenue το οποίο υποσχεται να σας καθηλώσει!!
Το βραβευμένο φιλμ με 10 βραβεία και 9 υποψηφιότητες είναι μια παραγωγή της Λίλη Μάτα η οποία πήρε βραβείο πρωτότυπου σεναρίου.
Το φιλμ έχει διάρκεια 86 λεπτά και πρωταγωνιστή ο βραβευμένος με ΕΜΥ ηθοποιός Γκρέγκορυ Ζαριαν η Αναστασία Αντωνία και ο Νταντέ Ελιζα.
Το 86 Melrose Avenue η αλλιώς Οδός Μέλροουζ Αριθμός 86 ερχεται στους Ελληνικούς κινηματογράφους από την Enorama Distribution η οποία προωθεί τις σελίδες του φιλμ στα social media σε παγκόσμιο επίπεδο και έχει κάνει και την απόδοση διαλόγων- υποτιτλισμό.